Sitemiz üzerinden Dua okuyabilirsiniz. Sıvan duaları, Baş ağrısı Duası ve bir çok Dua'yı sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Kulak ağrısı için dua

kulak ağrısı duası

“Es Semi” arkasından mutlaka şu şifa ayetleri okunmalıdır: “Ve yesfi suduura kavmin mu’minin””Ve sifaun lima fissudur””Fihi sifaun linnas””Ve nunezzilu minel kurani ma huve sifaun rahmetun””Ve iza maridtu fehuve yesfin””Qul huve lillezine amenu huden ve sifa””

Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke, sifaen la yügadiru sekama. anlamı ise şöyle olmaktadır. Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! şifa ver, çünkü şifa verici sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa olmamaktadır. İyi şifa ver ki hiç bir hastalık ve kulakta hiçbir ağrı kalmasın. Ayrıca geçmişten günümüze kadar yaşlılarımız bu şekilde şifa isterlermiş. Ayrıca Peygamber efendimiz bir hastalık sırasında dua ederek şifa edermiş. Bu duayı okuyarak Allah’ın izniyle kulak ağrısının giderilmesi sağlanacaktır. Yada tüm herşeyin yerine ağrıyan kulağın üzerine el koyularak fatiha süresi okunarak 7 defa okumaya devam edilir ve iyileşmesi beklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir