Sitemiz üzerinden Dua okuyabilirsiniz. Sıvan duaları, Baş ağrısı Duası ve bir çok Dua'yı sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Hamile kalmak için dua

Günümüzde çoçuk doğurmak isteyipte bir türlü çoçuğu olmayan aileler bu durumun sıkıntısını yaşamaktadır.Bu yazımızda Allah Katında Çoçuk sahibi olmak için faydalı duaları paylaştık.

Hamile kalmak isteyipte kalamayan ama çocuk doğurmaya çok istekli kadınlar için de dinimizde okunacak ayetler ve dualar vardır.

Temiz ve iyi niyetli bir kalple Kuranı Kerim’in her ayeti hayırlı dilekler için okunabilir.

Hamile kalmak isteyen bayanlar aşağıdaki duaları Allahu Teala’ya okuyarak umuyoruz ki çocuk sahibi olabilirler.
İnne rabbeke hüve’I-hallaku’l-alim.Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir.ayetini geceleri uyumadan önce bol bol okuyunuz.

Veya;Fallahu hüve’l-veliyyü ve hüve yuhyî: Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratandır. Ayetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar ediniz.

Veya; HüvaIIahü’l-haliku’l-bariü : O yaratandır ve yoktan var edendir. Ayetini Sürekli Okuyunuz.

Andolsun ki, biz senden önce de peygamberler gönderdik. Onlara da eşler ve çocuklar verdik. Allah’ın izni olmadan herhangi bir âyet getirmek ise hiçbir peygamberin haddi değildir.
“Rabbimiz! Ben çocuklarımdan bir kısmını namazı dosdoğru kılmaları için, senin Beyt-i Haram’ının yanında, ekinsiz bir vadiye yerleştirdim. Artık sen de insanlardan bir kısmını onlara meylettir. Ve onları bazı meyvelerle rızıklandır ki şükretsinler.
Melekler: “Korkma! Gerçekten biz sana bilgin bir oğul müjdeliyoruz” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir